- edas

Linux - zdarma a legálně

 • Home page
 • WEB counter
 • Edas' Gimp page
 • Sources and programs
 • Cool Javu classes
 • Java SecureFTP
 • unixODBC
 • Karel++
 • Punk
 • Visací Zámek
 • Visací Zámek Revirval
 • Interesting links
 • Photos
 • Statistics of accesses (czech only)

 • Česky

  | Family
  Chrismas presents, 19.12.1996
  Scotland, 28th Nov - 2nd Dec 2002
  Pig murder, 21.12.2002
  Christmas party, 23.12.2002
  Christmas 2002
  New Year's Eve 2002
  Edas' Birthday, 12.1.2003
  Johana's Birthday, 2.2.2003
  Albert's Birthday, 30.3.2003
  Mothers Day 2003
  Magic castle Svojanov 2003
  Scotland, 18th Jul - 28th Jul 2003
  Greece, 1st Aug - 12th Aug 2003
  Jirka and Katka - 30 years - ???? 2003
  Decorating at Iris', Nov 15th 2003
  Dancing course, pyjama party, Nov 15th 2003
  Edas - 30 years - Jan 24th 2004

  ========================================

  ENGLISH VERSION NOT AVAILABLE

  I have no time plan, so don't ask me when it will be available.

  Připadá-li ti nějakej xicht známej,
  jde o podobnost zcela příšernou.

  Reportáž z akce kytaristy Dr. Amstela Cervezy neboli VZR No 4

  Pražské seskupení - přejímka darů - barvení hlav

  Během odpoledne se začly sjíždět první hosti směrem od Prahy - Stoupa, Martina, Peťo, Vosa a Houmr. Po nich měli od Hlinska dorazit Hýňa, Libor, Pepa a Dita, bohužel Hýňa a Libor se z rodinných důvodů omluvili, takže Stoupa s Martinou zajeli pro Pepu a Ditu. Jako poslední dorazil Sigi s Mílou. Přijal jsem od nich dary (převážně potravinářský) a pak nám Renata s Toňou obarvili hlavy na strakato, abysme byli pěkný a vyrazili jsme do Kotelny, kde už zkoušel VZ Revirvál, kterej dorazil hned po poledni (viz výše v Amstelově reportáži).

  Na jiným místě v téměř tu samou chvíli probíhalo barvení hlav dalších účastníků.

  Kotelna

  Když jsme dorazili do Kotelny, zapojili jsme z Bertem, kterej se staral o reprodukovanou hudbu, počítač a ve spolupráci s topičema se snažili ho přimět ke správný funkci. K tomu nám do uší zkoušeli ještě Revirválové, jejichž zkouška nebyla tak zdařilá, jak si i oni sami představovali, takže to před šestou zabalili a šli se doladit k baru.

  V šest se začli scházet první hosti, všichni drazí příbuzný a kámoši z Lihomyšle a okolí. Převzal jsem další hmotný i duchovní dary, který jsem vzhledem k objemu ani schopnej pobrat, takže jsem je pěkně poskládal na barovej pult a poslal gratulující ke stolům s jidlem (který si sami ochotně připravili).

  Ověšen kovovým Visacím zámkem vážícím aspoň deset kilo jsem se vypravil na pódium oficiálně zahájit veselici a předat hudební prostor DJ Bertovi, kterej zahrál na přaní i dle svýho výběru řadu fláků, na který si mohl skočit snad každej, kdo byl schopnej stát na nohách.

  V deset hodin DJ Bert ukončil první část svýho vystoupení a vyklidil prostor pro šílenou podívanou. Na podium vyběhli Revirválové, který doposud ladili formu různýma lihovinama. Vyladili ji výborně, jejich vystoupení nemělo se zkouškou pranic společnýho - jak se snažili při zkoušce u umětelství, koncert byl velice neumětelskej a originál by se možná tiše začal bát o svoji originalitu. Na pódiu i pod podiem byli všichni v divokým pohybu a zahrozit si přišli i tradiční příznivci popových zlatých slavíků, kteří prozřeli a zjistili, že doposud byli na zcestí.

  Na poslední píseň (Gúd bááááj) před vynuceným přídavkem jsem byl vyvolán na pódium, abych zde převzal oficiální dar od Revirválů - jejich triko, který mi Doky, po podání důkazu, že nosím spodní prádlo, přetáhl přes triko originálů a vyzval mě ke zpěvu. Opojen slávou jsem zapěl jako samotnej Mick Pixies a pak si dal ještě celej vynucenej přídavek. Potom ještě Revirválové provedli Karaoke Show pro Renata a Pavlu, který si střihly Dajánu a Míra Hájků si dal Nak, nak, nakydej tenhle hnůj. Tím skončila druhá živá část večera a neúnavně pokračoval opět DJ Bert se svou produkcí až do závěrečný půl třetí.

  Lístky s hráběma

  Sigiho vyprávění o Přeboru lesních samot

  Sigiho Křížová cesta včetně zmrtvýchvstání

  Sigiho záběry stojej za samostatný srovnání - je to opravdu taková Křížová cesta - škoda, že není fotka jeho ukřižování při cestě domů.

  ========================================
  These pages are optimized for any resolution (even 640x480) and for any browser (even text based Lynx).
  Please send any suggestions by e-mail to martin.edlman@gmail.com

  Last modified: 2009/11/07

  My state Yahoo! Messenger: | ICQ:
  Apache gfx by Gimp

  Martin 'Edas' Edlman, martin.edlman@gmail.com